Dünya genelinde en yaygın ve en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biri olan karayolu taşımacılığı, sunduğu yüksek hizmet anlayışı ve müşterilerine özel butik uygulamalarıyla en çok tercih edilen lojistik kanalıdır.

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı’nın esası, standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin, bir noktadan diğer noktaya standart dışı şekilde taşımaya dayanmaktadır.

DCA Logistic standart dışı yükleri, müşterinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en kısa zamanda ve en uygun taşıma yöntemini kullanarak hedefe ulaştırmaktadır.

Gümrükleme ve Sigorta

DCA Logistic olarak biz, ithalat, ihracat işlerinizin sorunsuz, güvenli ve ekonomik gerçekleşmesi için müşterilerimizin gümrükleme ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Geniş acenta ağı ve uzman kadromuz ile hızlı ve tecrübeli dış operasyon ekibi ile evrak akışını en kısa sürede tamamlayarak gümrükleme işlemlerinizin sonlandırılmasını sağlamaktayız.

Fuar Taşımacılığı

Yurt dışında düzenlenen fuarlarda kişilere ve kurumlara yönelik sunulan bir hizmettir. Fuar malzemeleri ve stantları özenle ve tam zamanında yükleme adresinden alınıp sergi alanına teslim edilir. Fuar bitiminde tekrar aynı özenle malzemeler ve stantlar alındıkları yere teslim edilir.

Depoyamı İhtiyacınız Var?

Ülke genelinde bir veya daha fazla tesis için rezervasyon yaptırabilirsiniz ve artık depolama konusunda endişelenmenize gerek yok
Devamını Oku

1
Hello, Can we help you?
Powered by