Türkiye, Avrupa, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’dan dünyanın diğer ülkelerine yapılan multimodal taşımalar kapsamında; farklı taşıma seçimleri veya araçlarıyla (deniz, kara, hava, demiryolu) birden fazla taşıma türü kullanılarak taşıma yapılmaktadır.

Hem intermodal hem de multimodal taşımacılığın avantajı, taşımacılık yöntemlerinin en etkin halini kullanarak taşımacılık giderlerinizi minimum seviyeye indiriyor olmalarıdır. Her iki hizmet de çevresel olarak birçok tek taşımacılık yöntemlerine göre daha sürdürülebilir yöntemlerdir.

YURTDIŞI DANIŞMANLIK

Globalleşen ticaret ile birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine optimum sürelerde, rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmak ve sektörde alternatif taşıma modelleri geliştirmektir.Firmanızın ihtiyacı olan ithal ürünlerinin; yurtdışı araştırması, tedarik edilmesi ithal edilmesi. Dış ticaret konusunda firmanızda ilgili personelinize destek, yurtiçi yurtdışı lojistik/nakliye ihtiyaçlarınıza uygun maliyetli alternatif çözümler. Ambar/parça/parsiyel yükleriniz de yurtiçi ve yurtdışı alternatif uygun maliyetli taşıma çözümleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Devamını Oku

Leave a comment

1
Hello, Can we help you?
Powered by